לימוד אנגלית בחוג

הורים מתלבטים לגבי הדרך הטובה ביותר לחשוף את הילדים שלהם לשפה האנגלית, חשיפה בעלת מגוון עצום של יתרונות. אז נכון… יש כל מיני דרכים ללמד ילדים אנגלית כמו למשל לימוד עצמי בבית באמצעות מנוי למגזינים באנגלית, משחקים ואפליקציות, קריאת ספרים או צפייה בסרטונים או סדרות קצרים, לימוד בשיטת אחד על אחד בעזרת מורה פרטי, כאשר אחת הדרכים היותר טובות, בעיקר לילדים החל מגיל 5 היא לימוד אנגלית בחוג.

מה היתרונות של לימוד אנגלית לילדים בחוג?

  1. פיתוח כישורים חברתיים – כל מסגרת שמתקיימת בקבוצה, לרוב תורמת לילדים מבחינת פיתוח וחיזוק הקשרים החברתיים שלהם.
  2. התאמת תהליך הלימוד ליכולות הילד- היום יש המון מסגרות ללימוד אנגלית ודרך אותן מסגרות ניתן לשבץ את הילד לפי הרמה שמתאימה לו.
  3. חיזוק הבטחון העצמי – התרומה לדימוי ולבטחון העצמי בהקשר של אנגלית באה לידי ביטוי בשני הקשרים. ההקשר הראשון הוא בכך שאנו חושפים את הילד שלנו לשפה נוספת, מה שבעצם נותן לו המון מבחינת היכולות שלו ומאפשר לו להביא את עצמו לידי ביטוי. ההקשר השני הוא בהיבט של שהייה ליד ילדים נוספים, שאילת שאלות על ידי המורה, גם כאן בא לידי ביטוי הנושא החברתי.

איך בוחרים חוג אנגלית?

אחד הדברים הכי חשובים בתהליך הבחירה הוא כמובן המורים וההכשרה שהם עברו. חשוב לבחור במקום שלמורים יש גישה נכונה עם ילדים, מקום שיוכל לזהות את החוזקות אל מול החולשות של כל ילד וילד ולאפשר לכל ילד להביא את עצמו לידי ביטוי בקבוצה. בנוסף, כדאי לבחור בחוג לאנגלית שמעביר את תהליך הלמידה בצורה מעניינת ומרתקת כמו למשל בעזרת מוזיקה, ספרים, שירים וריקודים… הכל כמובן – באנגלית.