לימוד אנגלית לילדים באמצעות קריאה

הורים רבים מתלבטים לגבי מה הדרך הטובה ביותר לחשוף את הילדים לשפה האנגלית וללמד אותם את השפה בכדי שיוכלו בשלב מאוחר יותר לדבר בבטחון, להבין מה הם שומעים וגם לקרוא.

יש כל מיני שיטות ללימוד אנגלית כמו לימוד אנגלית בבית, לימוד אנגלית לילדים בקבוצה, בשיעור פרטי, חשיפה לשפה באמצעות הורדת אפליקציות או משחקים בהם ניתן לשחק מכל מקום בו אנו נמצאים כמו ברכב, בהמתנה בתור לרופא ועוד. בנוסף, ניתן ללמוד אנגלית גם על ידי צפייה בסרטים, סדרות וסרטונים.

אחת השיטות שמוכיחות את עצמן שוב ושוב הוא לימוד אנגלית לילדים באמצעות קריאה. ברגע שאנחנו קוראים עם הילד שלנו, אנחנו גם מתרגלים איתו אוצר מילים, על הדרך הוא לומד דקדוק בצורה הכי מדויקת שאפשר, נחשף לתחומי עניין שמעניינים אותו והכי חשוב- מתרגל את כל האלמנטים בו זמנים: האזנה, דיבור וכתיבה כי הוא בעצם קורא וכך מבין איך כותבים את המילים.

מגזינים המותאמים לילדים, נשלחים עד פתח הבית וגם משלבים כל מיני תרגילים על קטעי הקריאה שהילד קורא, מה שמאפשר לבדוק את רמת ההבנה שלו וכך במידת הצורך להתקדם איתו לשלב הבא.

בשלב הראשון ההורה יצטרך ללוות את הילד בתהליך הלמידה ולאט לאט, עם הזמן, יוכל הילד להתחיל ולהיות עצמאי ולקרוא את המגזינים בעצמו.

יש גם מגזינים אינטרנטיים אותם ניתן לרכוש באינטרנט אונליין, אבל אין כמו החוויה של פעם… קבלת מגזין עד הבית, כזה שישמש אותנו לכל החודש הקרוב. ניתן לעשות מנוי בג'רזולם פוסט לייט למגזינים באנגלית בכל מיני תחומים: מוזיקה, סרטים, מדע, בעלי חיים וטבע. המגזינים השונים מותאמים לפי גיל: מגזינים באנגלית לילדים בגן, מגזינים לילדים בגילאי בית ספר יסודי, מגזינים לילדים בחטיבת הביניים וכן הלאה…