3 מוסדות מובילים ללימוד אנגלית

אם גם אתם מחפשים דרך לשפר את האנגלית שלכם או של ילדכם, הנה קצת מידע שיעזור לכם לגבי 3 מוסדות מובילים ללימוד אנגלית.

ג‘רוזלם פוסט לייט


ג‘רוזלם פוסט לייט משלב מגוון של קורסים ומסלולים אותם ניתן להתאים לפי גיל ולפי רמת האנגלית. ניתן לבחור בין לימוד אנגלית לילדים הכולל בין השאר הרשמה למגזינים כמו למשל אנגלית לחטיבות הביניים, אנגלית לתלמידי תיכון, אנגלית לגיל הרך ואנגלית לתלמידי היסודי. ניתן להירשם גם למסלול לייטוק שזה בעצם שיעורי אנגלית טלפוניים לילדים ולמבוגרים, לימודי אנגלית לחברות ועסקים או להירשם לקורס אנגלית אונליין.

וול סטריט


וול סטריט נחשב לאחד מבתי הספר המובילים ביותר בעולם ללימוד אנגלית. ניתן להירשם למגוון של מסלולים: פרונטליים או אונליין ביניהם לימוד אנגלית עסקית -סדנאות אנגלית לעובדים, קורסי מיקס אנד מאטץ, קורס אנגלית פלטינום ועוד. בית הספר מציע גם מגוון של מסלולים ללימוד אנגלית לילדים ולמבוגרים לצד משחקים, סיפורים, שירים במסגרת לימוד חוויתית.

ברליץ


ברליץ הוא בעצם בית ספר לשפות כאשר שפת האנגלית נחשבת לאחת השפות הפופולאריות ללימוד. התכנית כוללת מפגש אחד שבועי לתקופה של בין 14-18 מפגשים כאשר בכל מפגש מועברות שלוש יחידות לימוד. מי שמעביר את הקורס הם טובי המרצים המדברים אנגלית ברמת שפת אם. הקורסים בברליץ מעניקים מגוון של כלים ומיומנויות העוזרים לשפר את השפה. מדובר בקבוצות קטנות שמאפשרות לכל אחד להביא את עצמו לידי ביטוי ולהשתפר לפי הקצב והיכולות שלו.

לפני שבוחרים מסלול אנגלית רלוונטי, חשוב להבין את היתרונות אל מול החסרונות של כל מסלול, לשקול מסלול אונליין לעומת מסלול פרונטלי, להבין מהם התכנים המועברים בקורס, כמה זמן הוא נמשך וכמובן לברר גם על מחירים.