לימוד אנגלית לילדים בוול סטריט

הורים רבים שואלים את עצמם לגבי הדרך הטובה ביותר להשריש בילדיהם את ניצני השפה האנגלית ולספק להם כלים ומיומנויות כדי שאנגלית תהפוך להיות חלק אינטגרלי בחייהם. לבית הספר וולסטריט מורים מעולים כאשר בית הספר מציע מסלול ייחודי ומוצלח ללימוד השפה האנגלית עבור ילדכם. המסלול נקרא איך לא – Wall Street Junior והוא מציע עולם שלם סביב השפה האנגלית. בין השאר הילדים נחשפים לקריאת ספרים, צפייה בסרטים וסרטונים, שעות תגבור במטרה לסייע בתהליך הכנת שיעורי הבית והכנה למבחנים.

מדובר ב-20 שעות לימוד בחודש כאשר תהליך הלימוד מבוסס על שיטת וולסטריט.התכנית של וול סטריט, מתאימה לילדים בגילאי 7-10 כאשר הקורס מתחיל בחודש ספטמבר ונמשך עד חודש יוני לאורך כל השנה.

מהם היתרונות שבלימוד ילדים אנגלית בשיטה זו?


הילדים נפגשים פעמיים בשבוע עם שני מורים בקבוצה ולוקחים חלק פעיל עם שאר חברי הקבוצה מה שבעצם מאפשר להם גם להנות ממסגרת חברתית מעשירה וגם מלימוד השפה במקביל.
הילדים נהנים משעתיים בשבוע בהם מקדישים המורים זמן לסייע להם בהכנת שיעורי הבית.
המסלול משלב פעילות מגבשת יחד עם ההורים במגוון של תחומים: בישול, ריקוד, מוזיקה וכדומה…
המסלול משלב מגוון של נושאי לימוד הקשורים לחיי היום יום של הילדים כמו למשל אופנה, עונות השנה, צבעים, בעלי חיים, מזון, ספורט ועוד…

המסלול משלב מגוון של משחקים במטרה ליצור עניין ולאפשר להתחבר לעולמם של הילדים דרך השפה האנגלית. המסלול מעניק לילדים מגוון של כלים ומיומנויות לשיפור השפה. הניסיון של בית הספר וול סטריט בשילוב מורים מעולים הופך את התהליך למלמד, מעשיר וחוויתי.