לימוד אנגלית לילדים עם הג'רוזלם פוסט לייט

הורים רבים שואלים את עצמם מהי הדרך הטובה ביותר ללמד את ילדהם אנגלית . היום יש המון מסלולים מכל מיני סוגים כמו למשל לימוד ילדים בשיטת אחד על אחד, לימוד אנגלית בקבוצה, חוגים לאנגלית ועוד…ובכן, לימוד אנגלית לילדים עם הג'רוזלם פוסט לייט זכה לתשבוחות רבות ולסיפורי הצלחה שלא מעוררים הרבה ספק.

אז מה זה בעצם ג'רוזלם פוסט לייט ?

מדובר בתכנית המשלבת כמה מסלולים…
לימוד אנגלית באמצעות קריאת מגזינים לפי גיל ותחומי עניין – כידוע, קריאה נחשבת לאחד התהליכים שהכי מחזקים את השפה האנגלית. דרך הקריאה אפשר לשפר את אוצר המילים ואת יכולת הכתיבה וההבנה של השפה. המגזינים מחולקים לפי רמות: מגזין אנגלית לגיל הרך – מגזין ג‘וניור, אנגלית לתמידי בית הספר היסודי – מגזין קליק, אנגלית לחטיבות הביניים – מגזין זון ואנגלית לתלמידי תיכון – מגזין סטריט. המגזינים צבעוניים וכתובים בצורה מדהימה עם איורים וציורים בהתאמה לגיל הילדים.
לייט טוק – שיעורי אנגלית טלפוניים או בסקייפ דרך המחשב. כל שיעור נמשך 30 דקות ומטרתו לסייע לתלמידים בגיל חטיבות ביניים ותיכון בהכנת שיעורי בית וגם לתרגל את השפה בשוטף.
לייט דיגיטל- מסלול אינטרנטי המסייע בהכנה לבגרות, תורם לשיפור מיומנויות הקריאה, הכתיבה ותורם להרחבת אוצר המילים אצל נערים ונערות בגיל תיכון.


מהם היתרונות של המסלול?


ראשית כל מדובר בתכנית עם המון ניסיון מבית היוצר של הג‘רולזם פוזט, שנית כל המורים במסלול מדברים אנגלית כשפת אם ומעבירים את התכנים לפני תכנית מוגדרת מראש שכבר הוכיחה את עצמה פעמים רבות. התכנית משלבת את כל הכלים שהילדים צריכים במטרה לשפר את השפה ולחוש ביטחון כדי שיוכלו לדבר, לקרוא ולכתוב ברמה גבוהה באנגלית.