5 דרכים מגניבות ללמד ילדים את ה abc

לימוד ה- abc נחשב לאבן בדרך בכל מה שקשור להתפתחות לימוד השפה אצל ילדים ואין זה משנה אם התחלתם את התהליך בגיל שנה, שנתיים, שלוש או שאפילו חיכיתם עד שהילד או הילדה שלכם יגיעו לגיל בית ספר. הנה 5 דרכים מגניבות ללמד ילדים את ה abc

כתבו על המוצרים השונים בבית את האות שבה הם מתחילים ואת המילה…

דרך נפלאה ללמד את הילדים ה abc היא פשוט לכתוב את האות הראשונה של המילה על גבי המוצר או הפריט ואז מתחת לאות את המילה בשלמותה. תוך כדי בילוי בבית וביצוע המשימות השונות אפשר ”לבחון“ את הילדים.

משחקי קופסא


משחקי קופסא, בעיקר כשמתחיל בחוץ להתקרר ולהיות סגרירי הן דרך מעולה להשריר בילדים את יסודותיה של השפה האנגלית. יש כל מיני סוגים של משחקים בין אם זה דרך לימוד צבעים, בעלי חיים או כל נושא אחר אליו הילדים מתחברים.

שירים ותכניות טלוויזיה


אם אתם מחפשים כמה דקות של שקט כדי לבשל, לכבס או אפילו לנוח, יש היום מגוון של תכניות חינוכיות ללימוד אנגלית לפי שלבים ולפי גילאים בטלוויזיה. פשוט דפדפו בספריית ה- VOD הביתית שלכם או חפשו ביוטיוב סרטון ללימוד אנגלית ותנו לילדים לצפות למשך 15-25 דקות.

חוברות פעילות


זה הזמן לקצת זמן איכות עם הילדים. ניתן לרכוש חוברות פעילות המסייעות ללימוד ה abc ולימוד של תכנים נוספים בשפה האנגלית בשילוב משחקי יצירה, כתיבה וקריאה. שבו עם הילדים כמה פעמים בשבוע, כמה דקות בכל פעם ותראו את השיפור תוך זמן קצר.

אפליקציות


יש המון ילדים שמקבלים גישה לטאבלט או לסמרטפון כבר בגיל צעיר. היתרונות והחסרונות של זה הם כבר למאמר אחר. אם בכל זאת בחרתם לאפשר לילדים לשחק בטאבלט, למה לא לנצל את זה למטרות לימוד? הורידו אפליקציה ללימוד ה- ה abc